Hromadné rozesílání emailů

Každý výbor SVJ nebo BD občas potřebuje prokazatelně informovat všechny své členy, nebo jen některé majitele bytů o nových skutečnostech. Publikování na web je nutné doplnit zasláním na osobní adresu, pro kontrolu toho, že vlastník, či družstevník zprávu opravdu četl.

První, stále používanou variantou jsou doporučené dopisy. Je to prokazatelná metoda, ovšem v době datové komunikace zastaralá a časově i finančně náročná. Vždy se sice najde pár lidí, pro které je web neznámá forma komunikace a těm budeme muset doporučené dopisy posílat i nadále. Ale proč to dělat pro desítky nebo i stovky ostatních bytů?

Každý uživatel informačního portálu BytPlus je registrován a ověřen pro přistup na stránky svého SVJ či BD. Registračním jménem je platná emailová adresa, která slouží i pro potvrzení registrace. Výbor SVJ nebo BD tak může jednoduše zaškrtnutím kolonky u jednotlivce či bytu, nebo u skupin (např. dle vchodů, nebo pověření – výbor, komise atd.) rozeslat přímo určené zprávy. A tyto odeslané zprávy jsou zpětně dohledatelné, s možností doručenky – potvrzení o přečtení. Je to jednoduché, rychlé a navíc - šetříte tím svůj čas i peníze.